St Mary House Villa

Belangrijkste voorzieningen

  • 250 m²
  • 3 slaapkamers
  • 3 badkamers

Locatie

    St Mary House Villa Tomar van 250 vierkante meter ligt binnen 11 minuten wandelen van Mercado Municipal de Tomar en nodigt gasten uit om te genieten van een terras.

    Het Mouchao Park is op 900 meter afstand gesitueerd. Deze 3-slaapkamer villa bevindt zich ook binnen een paar straten van de Synagoge van Tomar. De gesitueerde in Tomar St Mary House Villa bevindt zich op 16 minuten wandelen van de Kerk van São João Baptista en is een populaire bestemming voor zowel gelovigen als toeristen.

    Deze villa heeft een eetgedeelte en een woonkamer en kijkt uit over de tuin. De 3-badkamer woning heeft een badkamer, voorzien van een apart toilet. Er zijn ook een haardroger en handdoeken.

    St Mary House Villa beschikt over een complete keuken uitgerust met een koffie/theezetapparaat, een koelkast en keukengerei. Pizzaria Mundo Das Pizzas verwent gasten met gezonde gerechten op een klein stukje lopen van deze villa. Dankzij TUT - Mercado bushalte, op 500 meter ervandaan, kunnen gasten gemakkelijk Tomar verkennen.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 20:00
    Uitchecken: van 08:00 tot 11:00
    Licentienummer145900/AL

    Kameropties bij St Mary House Villa Tomar

    Deze villa heeft een eetgedeelte en een woonkamer en kijkt uit over de tuin. De 3-badkamer woning heeft een badkamer, voorzien van een apart toilet. Er zijn ook een haardroger en handdoeken.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    St Mary House Villa Tomar Buitenkant foto St Mary House Villa Tomar Toiletten foto St Mary House Villa Tomar Voorzieningen foto St Mary House Villa Tomar Wastafels foto St Mary House Villa Tomar Interieur foto St Mary House Villa Tomar Faciliteiten foto St Mary House Villa Tomar Kamer foto St Mary House Villa Tomar Bedden foto St Mary House Villa Tomar Voorzieningen foto St Mary House Villa Tomar Buitenkant foto
    Villa

    Grootte: 250 m²

    Type bed: Groot tweepersoonsbed

    Meer informatie +

    Locatie bij St Mary House Villa Tomar

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van St Mary House Villa Tomar

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Populaire hotels in Portugal

    Veelgestelde vragen

    • Welke opmerkelijke bezienswaardigheden bevinden zich in de buurt van St Mary House Villa?
      De Synagoge van Tomar is een van de populaire bezienswaardigheden, gelegen op 9 minuten lopen van St Mary House Villa.
    • Is er een keuken aanwezig in St Mary House Villa?
      Ja, een complete keuken, samen met een koffie/theezetapparaat, een koelkast en keukengerei, is beschikbaar in St Mary House Villa.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    St Mary House Villa Tomar